Club Brugge en RSC
Anderlecht gaan niet alleen op, maar ook naast het veld de strijd aan met elkaar. Met het oog op de volgende transferperiode komen de twee Belgische topclubs nu al in elkaars vaarwater.
Het Duitse
Bild maakte eerder deze week al bekend dat
Ajax,
PSV,
Feyenoord én
AZ een oogje hebben op Donis Avdijaj. De 22-jarige aanvaller is eigendom van
Schalke 04, maar speelt dit seizoen op uitleenbasis bij Willem II.
De Kosovaar maakte al indruk bij zijn huidige club en dat levert hem nu de interesse van tal van topclubs op. Niet alleen de Nederlandse top, maar ook Club Brugge en Anderlecht hebben Avdijaj op het oog.
500.000 euro
De aanvaller staat al járen te boek als een toptalent, maar kon de hoge verwachtingen niet inlossen bij Schalke. Bij Sturm Graz, Roda JC en nu ook Willem II doet Avdijaj het prima.
Willem II kan de aankoopoptie in het huurcontract van de speler lichten, maar dan activeert het ook wel meteen een vastgelegde afkoopsom van 500.000 euro. Als een geïnteresseerde club zich vervolgens meldt, kan Willem II zijn smaakmaker dus meteen weer kwijtspelen.