Shania Gooris kan het niet geloven: Dit is er aan de hand

Vanaf donderdag 23 januari nemen Sam, Kelly, Kenji en Shania Gooris de kijkers van VTM 2 mee op een onvergetelijke reis naar de andere kant van de wereld. In Expeditie Gooris in Australië ontdekken ze dit prachtige continent op hun eigen, unieke manier.
Van bruisende steden en uitgestrekte regenwouden tot ruige woestijnen en adembenemende kustlijnen: Australië vormt het decor voor een roadtrip in echte Gooris-stijl. Met veel humor, liefde en verwondering gaan ze het avontuur aan waar ze al jaren van droomden.
Een haaienavontuur
De Goorissen schrappen meteen een spectaculaire ervaring van hun bucketlist: duiken tussen haaien. "Ik zag ineens zes, zeven haaien", aldus Shania. "Je denkt dan 'ooh dat is klein', maar dat komt dan dichterbij en dat blijkt dan zo ne gust te zijn."
Laatste nieuws
dinsdag 18 februari 2025
maandag 17 februari 2025
zondag 16 februari 2025

