David Hubert krijgt erg slecht nieuws te horen bij Anderlecht

David Hubert krijgt erg slecht nieuws te horen bij Anderlecht
Maandag 20 januari 2025 - 19:15   I   door Redactie

Anders Dreyer heeft zijn laatste wedstrijd gespeeld voor RSC Anderlecht. De Deense aanvaller staat op het punt om een contract te tekenen bij San Diego FC in de Major League Soccer. Voor de Brusselaars betekent zijn vertrek een aderlating, zowel sportief als financieel.

Dreyer zal bij San Diego FC een contract van 3,5 jaar ondertekenen. De Amerikaanse club betaalt 5 miljoen euro voor de winger, een bedrag dat volgens analisten niet het maximale uit de onderhandelingen haalt. Sportief directeur Olivier Renard krijgt dan ook kritiek dat hij "het onderste uit de kan" niet heeft gehaald.

Reactie van coach Hubert

Trainer David Hubert is niet blij met het vertrek van zijn aanvaller, zeker gezien de blessurelast binnen de selectie. "Het maakt me niet blij als coach. Met de afwezigheid van Edozie en Amuzu is dit een zware klap. Maar gezien Anders' prestaties vorig jaar en dit seizoen is de interesse logisch. Als de club en speler dit besluiten, moet ik het accepteren", reageerde hij bij La Dernière Heure.

Belangrijke statistieken

Dreyer kende vorig seizoen een indrukwekkend jaar met 21 doelpunten en 9 assists. Dit seizoen begon hij moeizaam, maar vanaf oktober hervond hij zijn vorm. Met 5 doelpunten en 10 assists in 28 wedstrijden was hij opnieuw een sleutelspeler voor Anderlecht, en de tweede meest bepalende aanvaller van het team.

TAGS  I  Anderlecht  I  David Hubert

dinsdag 18 februari 2025

maandag 17 februari 2025

zondag 16 februari 2025

zaterdag 15 februari 2025