Herman Brusselmans heeft geweldig nieuws te melden over hem en Lena

In de nieuwste aflevering van Sergio over de grens deelt Herman Brusselmans een andere kant van zichzelf. De schrijver, vaak bekend om zijn scherpe humor en uitgesproken mening, praat in het programma openhartig over de angsten die hem al decennialang achtervolgen.
Tijdens het gesprek met Sergio Herman vertelt Brusselmans over zijn moeilijke jeugd, waarin hij te maken had met een agressieve vader. “Ik droom nog geregeld over die tijd en dan schiet ik gillend wakker", geeft hij toe. Het trauma heeft diepe sporen nagelaten en heeft zijn leven voor een groot deel beïnvloed.
Leven met angsten
Brusselmans onthult dat angsten een grote rol spelen in zijn dagelijkse leven. Hij kampt al veertig jaar met vliegangst en een intense angst voor water. Ook autorijden is voor hem uitgesloten: “Ik heb al veertig jaar niet meer achter het stuur gezeten.” De schrijver geeft toe dat hij manieren heeft gevonden om met deze angsten om te gaan, maar dat ze hem nog steeds beperken.
Een nieuwe angst: het vaderschap
Sinds de geboorte van zijn zoon Roman heeft Brusselmans er een nieuwe angst bijgekregen: de vrees dat zijn zoontje iets zou overkomen. “Hij is mijn eerste kindje,” vertelt hij. Sergio Herman, opmerkzaam als altijd, grijpt het moment aan om te vragen of er misschien een tweede kind in de planning zit. “Misschien, ja", antwoordt Brusselmans. “Zodat ze kunnen spelen. Anders is dat manneke altijd alleen.”
Laatste nieuws
zondag 16 februari 2025

