Geel heeft iets recht te zetten na nederlaag: "Lommelse beloften zijn technisch goed" 

Geel heeft iets recht te zetten na nederlaag:
Vrijdag 24 januari 2025 - 18:30   I   door Redactie

Geel ontvangt zaterdag (20u) de beloften van Lommel SK. "Een ploeg met jonge talenten die hun plaats in de Challenger Pro League proberen te bemachtigen", weet Geel-trainer Urbain Spaenhoven. "Sowieso allemaal technische spelers."

De 2-0-nederlaag bij Sint-Lenaarts vorig weekend hakte er bij de spelers en staf van ASV Geel serieus in. "Het was een opdoffer voor iedereen", geeft Geel-trainer Urbain Spaenhoven toe. "We hadden tijdens de winterstop goed getraind en ons fysiek voorbereid en wilden onze reeks voortzetten. De ontgoocheling over het resultaat bij de spelers en staf was voelbaar."

Oplapwerk

Deze week was er voor de technische staf wat oplapwerk nodig. "We hebben geprobeerd de puntjes op de i te zetten, maar ik kan niet ontkennen dat de spelers hard werken. Ze waren vooral ontgoocheld over zichzelf. Het was zaak de neuzen proberen in dezelfde richting te krijgen en te werken aan het vertrouwen. We zagen vorige zaterdag het Geel van in het begin van het seizoen. Het ging op en af. En dan vraag je je af hoe het komt."

Challenger Pro League

Zaterdag krijgen de Zotten de kans op de zaak recht te zetten. "We hebben ons weer voorbereid op Lommel SK, net zoals we tegen Sint-Lenaarts deden", legt Spaenhoven uit. "Toen kregen we het niet overgebracht. Hopelijk tegen Lommel wel. Het is een jonge en enthousiaste ploeg met spelers die in 1B willen geraken. Het is koffiedik kijken wie er zal spelen. We zullen zelf goed moeten staan."

"Jens Verbeek en Alessio Alessandro zijn er niet bij", besluit Spaenhoven. "Die gaten moeten we opvullen. Sebastiaan Verderlyde presteerde tegen Sint-Lenaarts goed. Hij verdient alle kansen." Diego D'Hondt is er opnieuw bij. Hij was ziek vorig weekend. (DJ)

De selectie: Baerts, Belkouch, Convents, D'Hondt, Dockx, Dragomir, Hannes, Heylen, Hoebregs, Joosten, Oilil, Opdekamp, Quintiens, Vanderlyde, Van Pol, Van Roy, Ventôse.

Poll: Kan Geel zes op zes pakken tegen de technisch begaafde beloften van Lommel SK?

TAGS  I  Geel  I  Spaenhoven  I  Urbain  I  Lommel

dinsdag 18 februari 2025

maandag 17 februari 2025

zondag 16 februari 2025

zaterdag 15 februari 2025