Ontslaat Antwerp Marc Overmars? Er is meer nieuws

Ontslaat Antwerp Marc Overmars? Er is meer nieuws
Zaterdag 18 november 2023 - 12:00   I   door Redactie

Marc Overmars werd door het Nederlandse Instituut voor Sportrechtspraak (ISR) voor één jaar geschorst in Nederland. Of dit gevolgen heeft voor zijn werk bij Antwerp, is nog niet duidelijk.

Voorlopig zijn er geen signalen dat de FIFA de schorsing internationaal zal maken. Overmars mag intussen zijn werk gewoon verderzetten bij Antwerp. Hoe denken ze bij de Great Old intussen over deze zaak? Wel, daar is Het Laatste Nieuws vrij duidelijk in.

De krant weet dat Overmars voor zijn aanstelling zeer open is geweest over zijn grensoverschrijdend gedrag bij Antwerp. Hij heeft ook een zogenaamde side letter getekend. Daarin staat dat het contract eenzijdig kan worden opgezegd als er nog nieuwe zaken uit het verleden aan het licht zouden komen of hij zich opnieuw zou schuldig maken aan grensoverschrijdend gedrag. Er zijn echter geen ongepaste meldingen binnengekomen bij Antwerp. Van een gedwongen vertrek is dus geen sprake voor Overmars.

Poll: Vind jij dat Antwerp Overmars aan de kant moet schuiven?

TAGS  I  Antwerp  I  Marc Overmars

donderdag 7 december 2023

woensdag 6 december 2023

dinsdag 5 december 2023

maandag 4 december 2023

zondag 3 december 2023